Aktuality

Družina 

Začátek roku v 2.B. a 4.B.

Začátek roku jsme s dětmi přivítali stylově ohňostrojem – prskavkami. Potom jsme se proměnili na Kašpara, Melichara a Baltazara a vyrazili jsme do Betléma přivítat Ježíška. Zavítali jsme do Grónska – země věcného ledu a seznámili se s kulturou tamějších obyvatel. Na návštěvu jsme se také vydali za Elzou a Olafem do „Ledového království“ a psem Baltem na Aljašku. Seznámili jsme se s významnými dny tohoto měsíce a stali se „celníky“, vysvětlili si „Kdo je nevidomý člověk a k čemu slouží Braillovo písmo“ a také den „Manželství a objímání“ jsme si moc užili. V pyramidě zdraví jsme navštívili druhé patro – zeleninu. Zahráli jsme si s dětmi z 1.A. spoustu tematických her a vyrobili si zdravou svačinku – výborný zeleninový salát na kterém jsme si moc pochutnali.

Začátek února se nesl v duchu lásky. Celý týden jsme si dělali radost navzájem a učili se mít rádi zvířátka i sebe samé. Láskou jsme navázali i v našem projektu „Pyramida zdraví“ a vyrobili jsme překvapení pro naše kamarády z 1.B. Vydali jsme se za nimi na návštěvu a přinesli jsme jim na ochutnávku námi vyrobené jednohubky ze zdravých pomazánek a zeleniny. Konec měsíce jsme zakončili celodružinovou akci „Karnevalem“.