Beseda

V pátek dne 6.12.2019 třída 5.A se zúčastnila besedy o rybách u místního rybího farmáře. 

Benefiční koncert

Evangelický kostel na Husově ulici ve Frýdku přilákal na benefiční koncert Markéty Konvičkové a jejího hosta Vašo Patejdla mnoho diváků. Koncert se konal 4. prosince od 19 hodin a naše škola byla u toho.

Sborová noc

Ve dnech 22. 11. – 23. 11. proběhla první sborová noc ve škole. Zpěváci se připravovali na svá vystoupení, která je v prosinci čekají.

Pro některé sboristy to bylo dobrodružství spojené s nocováním ve škole, pro některé menší to bylo první odloučení od maminky, ale pro většinu z nich to bylo zjištění, že příprava vystoupení je pořádná dřina……

Zlatá cihla

Ve čtvrtek 7. listopadu 2019 se zapojila Základní škola v Bašce do matematické soutěže Zlatá cihla pořádané Gymnáziem a SOŠ Frýdek-Místek.

Vícejazyčnost je bohatství 2019

 zakladni_skola_baska/logo.png

Jako již tradičně jsme se přihlásili do celostátní dětské kreativní soutěže s pěknými cenami „Vícejazyčnost je bohatství". Soutěž byla určena dětem, které pocházejí z vícejazyčných rodin, národnostních menšin, mají zahraniční kořeny nebo se učí a komunikují vedle češtiny také v dalším jazyce. Je založena na čtení či předčítání literárních děl a vytváření kreseb na námět přečteného díla.

Mobilní aplikace Bakaláři

Návod na instalaci mobilní aplikace Bakaláři. Bakaláři vydali aplikaci na mobilní telefony, která značně zjednodušuje a urychluje přístup žáků
i rodičů do elektronické žákovské knížky. Je k dispozici pro platformu Android a iOS společnosti
Apple.

Čipový systém

Informace pro zákonné zástupce 

BAKALÁŘI - přihlašovací údaje

Vážení rodiče, 

v případě ztráty přihlašovacích údajů do Bakalářů kontaktujte: Jana Pokludová 734 447 297

PRŮVODCE APLIKACÍ BAKALÁŘI NALEZNETE ZDE

 

bakalari/bakalari_navod.jpg