Aktuality

Družina 

Výlet do Třeboně

K VÁNOCŮM neodmyslitelně patří kapr a proto jsme se vydali na výlov rybníka do Třeboně.

Družinový židličkový autobus byl přistaven přesně ve 13:30 hod. Děti si našly své místo, řidič usedl za volant a vyrazili jsme směr Třeboň. V autobuse hrála hudba, jeli jsme cestou necestou, polem nepolem. Řidič Viktor zahlásil, že dochází nafta. Než natankoval plnou nádrž, volný čas jsme využili k občerstveni.

V Třeboni jsme navštívili náměstí, kde jsme viděli radniční věž a zjistili, že měří 31m.

U rybníka Rožumberka jsme lovili kapříky. Všichni jsme byli úspěšní, a tak jsme se mohli vratit zpět do školy.

Vzhledem k páteční vánici a špatně udržovaným cestám se autobus houpal tak moc, že jeden cestující si vyžádal igelitový sáček:). Při brždění dva pasažéři upadli na zem. Naštěstí se nikomu nic nestalo a bezpečně jsme vrátili do Bašky.

Kapříky si děti odnesly domů. Všichni tajně doufáme, že kapří šupiny nám přinesou štěstí v novém roce.