Aktuality

Družina 

Strašidelný průvod se světýlky

Sdružením rodičů při škole Baška vytvořili pro naše nejmenší skvělou podzimní helloweenskou akci, plnou strašidelných masek, her, tance a zábavy.

Na tuto akci jsme se s dětmi z družině poctivě připravili. Den předem jsme v družině všichni sedli k pracovním stolům a začali jsme vyrábět různorodé svítící lampióny. Kreativitě našich dětí jsme nechali volný průběh a každý si mol vytvořit lampión dle své fantazie. Opravdu jsou děti nesmírně šikovné a májí úžasnou představivost, a  proto vznikly překrásné výtvory.

V rámci přípravy na průvod se světýlky se pak děti v páteční družině nechaly namalovat barvami na obličej, které nám poskytlo Sdružení rodičů, za což bychom jim chtěli moc poděkovat. Dík samozřejmě patří i dobrovolníkům, kteří dětem vytvořili na obličej masku dle jejich vlastního návrhu a přání.

Po této dvoudenní kreativní práci našich dětí, se mohl každý z nich pochlubit a vyrazit ze svým vlastním vyrobeným lampiónkem do podvečerní Bašky.

Už se všichni moc těšíme na příští takto povedenou akci.