Aktuality

Škola 

Škola za školou – mladší – únor

Opět vyprodáno ! 🙂

Už potřetí jsme se společně s žáky 1. stupně potkali v sobotu ve škole. Touha přijít do školy za svými učiteli i v tento den je pro nás nejen závazkem, ale hlavně potěšením. To, že 70 míst bylo naplněno během tří hodin je myslím nejlepší odpovědí na otázku, zda program ve škole může děti zajímat a rozvíjet.

Shodou okolností žáci 2. stupně před dvěma dny dorazili z běžkařského kurzu (podívejte se na fotky, jsou to malí hrdinové 🙂 Projekt Školy za školou zatím funguje lépe, než jsme si vůbec dovolili doufat.

Čemu jsme se, ale v sobotu 25. února věnovali? Jedna skupinka si prožila “únikovku z Marsu” pod vedením Adama Valíčka a Kristýny Koperové. V kuchyni si každý vlastnoručně připravil zeleninový salát a zdravý pamlsek pod vedením Martiny Mílové a Sylvy Ledererové. V tělocvičně se všichni děti koulely a koulely v zorbingových koulích s lektorem Ondrou Pyszkem a s Tomášem Chrobákem se naučily spoustu nových deskových her.

Nadšení a radost dětí z programů se přeneslo i na nás. Rozhodli jsme se, že závěrečná Škola za školou musí být něco výjimečného. Takže se můžete těšit 6. až 7. května na dvoudenní akci v lesích pod Lysou horou. Upečeme kuřata v zemi na indiánský způsob, zahrajeme bacoolovou bitvu, zažijeme bádání v okolních lesích a určitě si vytvoříme něco na památku. Když  k tomu přidáme kytaru a zpěv u ohně, spaní ve stanu či chatě, tak už tuším, že tento víkend bude stát za to. Více brzy dodáme na stránky www.skolazaskolou.fun

Tomáš Chrobák