Aktuality

Družina 

Podzim a halloweenská párty v 2.B

Listopad se nesl v naší družině v duchu halloweenu. Začali jsme celodružinovou akcí „Halloweenská párty“, kde se všichni, a to nejen děti proměnili v různá strašidla. Užili jsme si spousty strašidelné zábavy při hrách a tanci. Další den jsme si vyrobili vstupenky a s našimi kamarády z ostatních oddělení jsme zhlédli film COCO v našem provizorním kině. 😊 Na strašidelný průvod se světýlky si děti mohly nechat namalovat svůj motiv na obličej. Dále jsme si vyzkoušeli různé, netypické druhy sportů a zajímavá povolání. I tento měsíc jsme pokračovali v našem projektu „Zdravou stravou ke zdraví“ a navštívili druhé patro – ovoce, zeleninu a ořechy. Zahráli jsme si spousty tematických her, přečetli pohádku k tématu a společně vyrobili výborný ovocný salát. Naše družina se také proměnila v olympijský stadión, kde proběhla  celodružinová akce „Zeleninovo-ovocná olympiáda“ Děti si vyzkoušeli plno netradičních disciplín motivovaných ovocem a zeleninou.