Aktuality

Družina 

Oslava Dne matek u Smajlíků

Začátkem května si připomínáme krásný svátek, Den matek. Je to svátek, který se slaví v mnoha místech po celém světě. Ve školní družině Smajlíci jsme tento den oslavili tvořením krásných drárečků. Vyráběli jsme domácí krémy ve tvaru srdíček a kartičky štěstí. Tyto dárečky jsme předali nejen maminkám, ale také babičkám z budovy Senior v Kunčičkách u Bašky. Babičky jsme rovněž potěšili krátkým pásmem, které jsme u této příležitosti nacvičili. Všichni měli velkou radost. A o to přece jde. Dělat svět krásnější. Děkujeme tímto mamince od Apolenky, paní Janě Růžičkové, že nám pomohla s výrobou domácích krémů. Pokud by chtěl někdo potěšit své blízké takovým krásným dárečkem, můžete se podívat na kompletní nabídku produktů na FB stránce ve skupině „Přírodní kosmetika JaB“.