Aktuality

Družina 

Olympiáda 3.A a 3.B

V pátek se školní tělocvična proměnila v olympijský stadión. S Reprezentanty obou tříd jsme si na začátku připomenuli myšlenky a hlavní principy Olympijských her.  Úvodem jsme si poslechli olympijskou hymnu a potom hurá do prvního společného úkolu.  Děti musely překonat náročnou překážkovou dráhu, aby získaly kousek puzzle. Po nasbírání všech puzzlí, společnými silami sestavili další symbol her a to „Olympijské kruhy“. Po úspěšném zvládnutí této fyzicky i psychicky těžké disciplíny se přesunuli na další stanoviště, kde si vyzkoušeli některé zimní sporty: slalom na lyžích, curling a národem oblíbený sport hokej.

Toto nádherné setkání obou tříd jsme zakončili  poslechem a zpěvem české hymny, při které všechny děti dostaly sladkou medaili za zdolání všech stanovišť v rámci fair play a perfektní týmovou spolupráci!