Aktuality

Družina 

Listopad v naší DOBRODRUŽINĚ (6. oddělení)

Tento měsíc jsme s dětmi využívali především příznivého počasí a hodně aktivit a her jsme prováděli venku na čerstvém vzduchu. Také jsme velmi často využívali tělocvičnu, kdy jsme si zahráli od fotbalu, florbalu, vybíjené až na hru „Na depo“, kde se z děti staly jezdci F1a překonávali různé překážky, které jim do cesty vstoupily.

Také jsme se zúčastnili akce „ Halloween“, kdy měly všechny děti úžasné kostýmy! A akce „Ovocno-zeleninová olympiáda“, kdy děti překonávaly různé překážky na školní zahradě, které pro ně byly připravené. Po splnění všech překážek byla pro každého přichystaná sladká odměna.

Tématy tohoto měsíce byly Halloween, Sportování nás baví, Ovoce a zelenina, Bez práce nejsou koláče a naťukli jsme už i téma Advent.

V rámci projektu „Zdravou stravou ke zdraví “ si děti vyrobili a pochutnali na ovocném salátu a nakreslili překrásné velkoformátové obrázky, které nám zdobí naší školní nástěnku.