Aktuality

Družina 

Listopad v družině – oddělení č. IV.

Tento podzimní měsíc jsme s dětmi využívali hlavně velmi příznivého počasí a hodně aktivit, her a soutěží jsme prováděli venku na čerstvém vzduchu. Zahráli jsme si zápas ve fotbalu, vybíjenou, vyvolávku, postřehovou hru „Rajče“ a hru „Na depo“, kde se z děti staly formule F1. Nakonec jsme zkrášlili křídami chodník na zahradě. Při procházkách na přehradu jsme pozorovali změny v přírodě, nasbírali jsme si šišky na vánoční tvoření a zahráli si hru z našeho dětství „Na četníky a zloděje“.

Ve třídě jsme si zařádili na akci „ Halloween“, všechny děti měly úžasné kostýmy! Na průvod se světýlky si děti samy vytvořily krásný lampión.

Tento krásný podzimní měsíc jsme si také zahráli na kuchaře a každý si sám připravil odpolední svačinku „párek v rohlíků“.

V rámci projektu „Tvoříme svět krásnější“ si děti vytvořily velkoformátové obrázky do čekáren lékařů a uděláme radost handicapované Lucince Dvořákové, když ji pošleme dětmi donesené pohlednice.