Aktuality

Družina 

Listopad a prosinec v družině 3.A

První listopadový den si všechny děti z družiny patřičně užili na Halloweenském odpoledni. Děti přišly v krásných maskách a zahráli si spoustu zábavných her. Prostřednictvím společných her jsme zjišťovali, jak se naše příroda mění. Na vycházce si děti hráli s listím, které si také nasbíraly. Ve třídě pak z listí děti vytvářely různé koláže.
V našem projektu „Zdravou stravou ke zdraví“ jsme navštívili v pyramidě zdraví druhé patro – ovoce. Děti připravovaly sušené ovoce do zdravého müsli.
Prosincový předvánoční čas jsme zahájili Mikulášským odpolednem. V průběhu celého měsíce děti vytvářely vánoční drobnosti. V družině si společně vyrobily adventní věnec a betlém. A protože nám nasněžilo, užívali jsme si venku zimních radovánek. Na konci prosince děti v naší škole navštívily divadelní představení, které se jim velmi líbilo.