Aktuality

Družina 

Halloween ve školní družině

Každý rok se všichni těší na Halloween. Ani letos tomu nebylo jinak. Děti přišly už ráno ve svých kostýmech do školy a naše škola se proměnila ve třídy školy známé čarodějky Saxany. Ve třídách a na chodbách jsme mohli potkat čarodějnice, hejkaly, bubáky a nejrůznější strašidla. Odpoledne pokračoval program ve školních družinách. Každé oddělení oslavilo tento svátek po svém. Na úvod jsme se seznámili s historií tohoto svátku, a poté už jsme si zahráli různé hry. Zpívali jsme, tančili jsme, nechyběla módní přehlídka, vyráběli jsme strašidelné dobroty, ochutnávali jsme strašidelné dobroty, házeli jsme pavouky do strašidelného domu, luštili jsme hádanky, hledali jsme zatoulané hady, kreslili jsme symboly Halloweenu poslepu, hráli jsme hru „Pekelná dýně“ a tvořili jsme halloweenské náramky.

Bylo to krásné odpoledne, plné legrace a my už se opět těšíme na další takovou akci.