Aktuality

Družina 

Drakiáda a festival Čínských draků

Letos jsme zahájili první ročník naší družinové akce –  Drakiáda. Všechny děti si měly možnost vytvořil svého papírového draka, s kterým se pak Drakiády zúčastnily. Tuto akci jsme uskutečnili ve středu 4. října na vypuštěné přehradě v Bašce. I přesto, že bylo bezvětří, tak se nám akce krásně povedla a děti si drakiádu velmi užily.

Následující den se ve škole uskutečnil festival Čínských draků. Každé oddělení si vytvořilo svého draka z různých krabic nebo za pomocí kartonu. V době řízené činnosti se pak všechny oddělení sešly na kolonádě, kde se festival zahájil i s hudebním doprovodem. Děti si měly možnost prohlédnou draky z jiných oddělení a uskutečnil se i průvod školou, aby naše draky viděli i ostatní zaměstnanci školy. Akce se opět krásně vyvedla a my dětem udělujeme velkou pochvalu!

Za celou družinu

Sabina Čížková