Aktuality

Družina 

Děti ze školní družiny spolupracují na tvorbě scénáře k dětskému filmu

Daniela Zbytovská, Niky Zbytovská a Bára Seidlová jsou herečky, které působí v divadelním souboru „MALÉhRY“ a hrají moc krásné hry nejen pro děti, ale také pro dospělé. Danka mimo jiné píše pohádky a scénáře k divadelním hrám a filmům. Teď je momentálně tvůrce scénáře k filmu pro děti. Danka oslovila naši družinu, jestli bychom mohli na scénáři spolupracovat. Zajímaly ji postřehy dětí k tomuto příběhu. A tak jsme si jedno odpoledne udělali v družině pohodlí a vyslechli jsme si nádherný příběh. Poté jsme diskutovali a děti dostaly jedinečnou příležitost obohatit scénář o své nápady. Stali jsme se tak spolutvůrci filmu. Postřehy dětí jsem poslala Dance do Brna a třeba se někdy na film společně s dětmi vypravíme do kina. Jako poděkování, že nám Danka odkryla své tajemství v podobě scénáře, jsme jí nakreslili krásné obrázky k příběhu.

Šárka Valošková

vychovatelka ŠD