Aktuality

Družina 

Velikonoční dílničky v družině

Na tento významný svátek se všechny děti v družině pořádně připravily. Každé oddělení si na velikonoční svátky připravilo spoustu nádherných výrobků.

2.B Děti se svou paní vychovatelkou Evičkou vyrobily zápich kuřátka, zdobily květináč, do kterého vysely pažitku, nazdobily vyfouklá vajíčka různými technikami-washi páskou, temperovými barvami, fixy, olejovými pastely a napekly výborné jidáše.

3.B a 1.B Děti z těchto dvou tříd vyrobily s paní vychovatelkou Silvou také zápich kuřátka, dále nazdobily různými technikami polystyrenové vajíčko-temperovými barvami, razničkami, fixy a udělaly z barevného papírů nazdobenou ošatku na vajíčko i kuřátko. Nakonec jsme si upekli moc dobré velikonoční jidáše.

3.A a 1.B Starší děti si s paní vychovatelkou Šárkou vyrobily ptáčky a mladší dětí zdobily různými technikami vajíčka. Také společnými silami tvořily odměnu pro koledníky-zajíčka s lipem. Také naše odděleni si upeklo skvělé velikonoční jidáše.

1.A Děti z tohoto oddělení si se svým vychovatelem Kubou vystřihly a různými technikami ozdobily papírové vajíčko.

2.B Také děti z tohoto oddělení se staly výbornými kuchaři a připravily a napekly si velikonoční jidáše se svou vychovatelkou Sabinkou.