Aktuality

Družina 

Vánoční svátky v 2.B. a 4.B.

Tento nejkrásnější čas v roce jsme se celá škola i naše družinka naladila na slavnostní, klidnou atmosféru, která se nesla v duchu lásky. Po škole se proháněli andělé, Mikuláši a čerti a všechny tyto nadpřirozené bytosti si užily zábavné odpoledne plné tematických her a tance.

S dětmi jsme si zpříjemnili den a napekli zdravé cukrovíčko, které bylo přímo andělské a všem nám moc chutnalo.

Moc Vám všem děkuji za pomoc při dělání dobrého skutku pro psí útulek. Vybralo se mnoho dobrůtek, které jsme předali paní z útulku, která nás navštívila i s čtyřnohým kamarádem Čertíkem.

Uspořádali jsme také nádhernou celodružinovou akci „Zpívání koled u stromečku,“ kdy jsme si všichni společně za doprovodu klavíru zazpívali tradiční české koledy a vánoční písně.

Na konci prosince nás navštívilo divadlo Ententýky s vánoční pohádkou, kde děti pomohly myšce Klárce a veverce Terce s děláním dobrých skutků o Vánocích.

Potom už nás čekal Štědrý den, na který se dětí těší celý rok. Po příchodu z obědu nás čekalo velké překvapení, naši družinu navštívil Ježíšek.  Pod stromečkem jsme našli spoustu nádherných her a nových hraček.

Byli jsme si s dětmi také prohlédnout krásný, dřevěný betlém na Obecním úřadě. Poslední školní den jsme si vyzkoušeli různé vánoční zvyky, pochutnali si na výborném cukroví a přiťukli si na šťastný Nový rok 2024!