Aktuality

Družina 

Únor v družině 3.A

Přesto že je únor krátký měsíc, stihli jsme si užít v naší družině spoustu zábavy a legrace. V oblibě byly společenské hry, děti stavěly výrobky z lega, nebo prostě jen tak odpočívaly. Nezapomněli jsme ani na svátek svatého Valentýna-na svátek všech zamilovaných. Pro své milé rodiče děti vyráběly srdíčka z vlny. Seznámili jsme se s vynálezci a jejich vynálezy a taky jsme si na vynálezce zahráli. Děti vymýšlely a navrhovaly vlastní vynálezy a byly to opravdu zajímavé nápady. Poslední únorový týden nastaly přípravy na masopustní družinový karneval. Ten proběhl ve středu 28.2.2024 a děti si užily odpoledne plné her a tance. S koncem měsíce února to vypadalo, že brzy přijde jaro, a tak při jedné z procházek jsme si všichni do družiny přinesli rozkvetlé kočičky.