Aktuality

MŠ Kunčičky Škola Školka 

Tajemná místa Bašky – hra pro všechny

Milé děti,

před námi (nedobrovolně) vyvstaly tři týdny, kdy se opět uzavřou základní a mateřské školy. My, učitelé ze školy v Bašce si uvědomujeme, jak je to pro vás i nás složité, nemůžete se scházet, potkávat se, chodit na hřiště atd.

Proto jsme pro vás, milé děti a milí rodiče, připravili hru s názvem Tajemná místa Bašky.

Hra se odehrává výhradně na území obce Baška, Kunčičky u Bašky a Hodoňovice a tudíž splňuje vládnou stanovená nařízení o omezení pohybu obyvatelstva.

Co nás vedlo k přípravě této hry?
Chtěli jsme, abyste poznali zajímavá a významná místa Bašky, zažili dobrodružství, byli aktivní a VZDOROVALI NUDĚ. Herní cíle mohou být tipem na příjemnou rodinnou procházku. Odměnou budou nejen zážitky, ale i něco navíc …

Tak neváhejte a přidejte se! Těšíme se na vyprávění, co jste v průběhu hry zajímavého zažili. A jedna důležitá informace závěrem: nezapomínejme na pravidla o pohybu obyvatelstva, takže žádné skupiny, tady hraje každý sám za sebe!

Hrou vás provede padlet s tímto odkazem: https://padlet.com/chrobak1/aorh1ezclibgl567

Hodně zdaru přejí VAŠI UČITELÉ Z BAŠKY