Aktuality

Družina 

Štědrý den ve školních družinách

Prosinec je nádherný měsíc. Je to měsíc, kdy se připravujeme na nejkrásnější svátky v roce, na Vánoce. A tak jsme v našich družinách pekli cukroví, vánočky, zdobili jsme stromeček, zpívali jsme vánoční koledy, vyráběli jsme přáníčka a dárečky nejen pro rodiče, ale také pro seniory z Bašky. No, a na konci prosince nastal ten den, na který se děti nejvíce těšily. Naše družiny navštívil Ježíšek. To bylo radosti. Ježíšek dětem nadělil do družin nové hry a hračky a děti se jich nemohly nabažit. Dokonce se před Vánocemi objevily u některých dětí slzičky, že nebudou tak dlouho chodit do školy a nebudou si moct užívat tu skvělou družinu, do které tak rádi chodí. Nebudeme ale přece kvůli toho smutní. A tak jsme si pustili vánoční písničky a smutek jsme roztancovali. Přejeme všem mnoho zdraví a štěstí v novém roce.

Tímto děkujeme firmě Ekobrikety s. r. o., která udělala před Vánocemi krásný dobrý skutek a věnovala našim dětem několik balíčků dřevěných lamelek na konstruktivní hry.

Za školní družiny Bc. Šárka Valošková, vedoucí vychovatelka