Aktuality

Družina 

První dny v družině 3. oddělení

První dny v družině byly o vzájemném poznávání. Prostřednictvím sociálních, psychologických a kooperativních her jsme poznávali své já a uvědomovali jsme si, co nás dělá šťastnými. Pro naše družinové děti jsou to mj. domácí mazlíčci. Dětskou radost je třeba podporovat a tak jsme měli v družině  na návštěvě 2 zvířecí kamarády – křečky Kamila a Chloupka. Během září jsme také poznávali družinové kamarády, učili jsme se respektovat názory ostatních, vytvářeli jsme společně družinová pravidla, při vedené relaxaci jsme vymýšleli název školní družiny a u příležitosti Mezinárodního dne demokracie jsme hlasovali o názvu školní družiny. Děti si odhlasovaly, že naše školní družina se bude letos jmenovat „Smajlíci“. Vyrobili jsme si družinovou vlajku a společně se vydáváme na velké celoroční dobrodružství.

Školní družina „Smajlíci“ děkuje Agátce za vlastnoručně vyrobené koníčky, které věnovala naší školní družině na pohybové hry.
Jako poděkování jí děti ve skupinách vytvořily obrázky z přírodnin.