Aktuality

Škola 

První deváťáci se zapsali do pamětní knihy obce

V pondělí 28.6. proběhlo na obecním úřadě rozloučení s prvními žáky devátých tříd v historii naší základní školy.

Dvanáct žáků 9.A bylo přijato vedením obce v zasedací místnosti. Ceremoniál probíhal ve slavnostním duchu. Nechyběl proslov paní starostky, přípitek a společné foto. Absolventi byli pasování šerpou a zapsali se do pamětní knihy naší obce. Žáci obdrželi upomínkové předměty, batoh, knihu a medaili. Následovalo malé pohoštění a milá konverzace s paní starostou, která se zajímala o nejen další plány přítomných žáků. Zdůraznila také, že není důležité, jakou profesi člověk vykonává, ale s jakým nasazením. Fotoreportáž z pobytu našich prvních absolventů naleznete ve fotogalerii.

Bylo to příjemné odpoledne pro všechny zúčastněné.