Aktuality

Družina 

Návštěva školních družin v knihovně

Během října všechna oddělení školních družin navštívila Obecní knihovnu. Paní Zápalková měla pro děti připravený krásný program, který byl utvořen „na míru“ každému oddělení. Naše nejmladší děti měly besedu na téma „Práce v knihovně“. Děti se dozvěděly, jak se tvoří knížka, kdo je to spisovatel, kdo je to ilustrátor a co dělá paní knihovnice. Druháčci měli besedu na téma „Dobrodružství“. Bylo to jedno velké dobrodružství a dětem se beseda velmi líbila. Třeťáčci měli téma „Morální hodnoty“. Paní Zápalková si s dětmi povídala o slušném chování a o morálních hodnotách. Třeťáčci pro paní Zápalkovou připravili překvapení. Nakreslili jí několik velkoplošných obrázků, které jsme věnovali na výzdobu do knihovny. Obdarovali jsme rovněž paní Zápalkovou kamínkem pro štěstí, který jsme kreslili v rámci našeho projektu „Tvoříme svět krásnější – velkorysost“. Všechny besedy byly moc hezké a my už se teď budeme těšit na další setkání.