Aktuality

Družina 

LEDEN V NAŠÍ DOBRODRUŽINĚ (6. oddělení)

Začátek roku jsme s dětmi začali oslavou. Také jsme si zrekapitulovali předešlý rok a dali si předsevzetí do roku 2024. Zopakovali si družinová pravidla a udělali si novoroční procházku po okolí Bašky. V lednu jsme často využívali školní zahradu, kde jsme stavěli sněhuláky, koulovali se, nebo si jen tak hráli s kamarády z jiných oddělení. Také jsme si užili parádní bobovačku na kopci u přehrady. V řízených činnostech jsme se zaměřili například na témata jako jsou:  Tři králové, Měsíc sněhu a ledu, Sportování v zimě, Lesní zvířata nebo Významné dny v lednu. Zúčastnili jsme se také opět projektu „Zdravou stravou ke zdraví“, kde jsme se tentokrát bavili na téma „Zelenina“ a děti si připravili výborný zeleninový salát se šopským sýrem.