Aktuality

MŠ Kunčičky Škola Školka 

Informace k rekonstrukci MŠ Kunčičky u Bašky

Dobrý den,

vážení rodiče, chci se vám touto cestou omluvit za nepříjemnosti, které vám vznikly s uzávěrou komunikace z Hodoňovic a Kunčiček u Bašky do Mateřské školy v Bašce. Jak jistě víte, máme dlouhodobě naplánované stavební úpravy v prostorách školky v Kunčičkách u Bašky. Tyto práce měly být zahájeny hned v červenci. Bohužel jsem musela najít novou stavební firmu, která práce bude vykonávat a je schopna nastoupit v pondělí 8. srpna.

Naštěstí máme s novou stavební firmou dobrou zkušenost – dělali nám úpravy ve škole a termín dodrželi vždycky, vše bylo uděláno precizně a včas.

Je mi líto, že jsem vám, rodičům, způsobila problémy. Opravdu to nebylo úmyslné a chyba je na mé straně, nikoliv na straně obce Baška.

Chci vás ubezpečit, že školka bude od 1. září plně funkční a dětem nabídne nejen nové hrací prostředí, ale postupně měníme i filosofii předškolního vzdělávání tak, aby byl dán větší prostor badatelské a objevitelské výuce, kreativitě, fantazii a minimalizovala se frontální neefektivní výuka dětí. Chceme vašim dětem nabídnout kvalitní předškolní vzdělávání, tak abychom rozvíjeli jejich silné stránky a posilovali ty slabé. Třídy budou vybaveny i novými herními prvky se zaměřením na polytechniku, pracovní činnosti, dramatiku, ale také relaxační a odpočinkové aktivity.

Děkuji vám ještě jednou za pochopení.

Renáta Válková