Aktuality

Družina 

Den matek

Začátkem května si připomínáme krásný svátek, Den matek. Je to svátek, který se slaví v mnoha místech po celém světě. Letos tento svátek vyšel na 14. května. Mít maminku je dar. Všichni víme, že naše maminky jsou nejúžasnější bytosti, které zvládají ve své rodině „všechno“ a my si jich za to velmi vážíme.

 

Proto jsme se rozhodli v naší školní družině vyrobit k příležitosti Dne matek s láskou vyráběné dárečky pro naše milované maminky. Všechna oddělení se rozhodla maminkám upéct výborné čokoládové muffiny a vytvořila originální přáníčka.

3. oddělení nechalo pro maminky navíc zasadit sazeničky měsíčku lékařského v ozdobném květináčku. Muffiny udělali navíc i pro paní ředitelku, paní vedoucí školní družiny, paním sekretářkám a paní třídní učitelce.

6. oddělení se rozhodlo potěšit nejen maminky, ale také seniory z budovy Senior v Kunčičkách u Bašky. Seniory a maminky potěšili navíc ještě zápichem ve tvaru tulipánu, ručně vyrobenými náušnicemi a nástěnnými obrazy orchideje. Po předání dárečků seniorům ještě zazpívali písničky, zatancovali a zarecitovali. Všichni měli velkou radost. A o to přece jde. Dělat svět krásnější.

 

Přejeme všem maminkám pevné zdraví, štěstí, pohodu a hodně lásky! Děkujeme, že Vás máme.