Aktuality

Družina 

Štědrý den ve školních družinách

I letos do naší školní družiny zavítal Ježíšek a přinesl dětem dárečky a spoustu radosti. Byl to nezapomenutelný zážitek pro všechny. Ke Štědrému dni nesmělo chybět ani zpívání vánočních koled, které si děti moc užily. V kouzelné atmosféře zdobené místnosti se děti sešly kolem stromečku a s radostí zpívaly oblíbené vánoční písně.

Ježíškova návštěva přinesla nejen radost a vzrušení, ale také posílila pouta mezi dětmi a vytvořila příležitost ke sdílení radosti a lásky. Věříme, že tyto vzpomínky na Štědrý den a příjemné chvíle strávené ve školní družině zůstanou v srdcích našich dětí navždy.

Tímto děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci tohoto krásného setkání a vytvořili nezapomenutelný zážitek pro naše malé školáky. Velké poděkování patří také firmě Ekobrikety, která dětem věnovala lamelky na kreativní stavění.

Za školní družiny Patricie Zlá, vychovatelka ŠD