Zápis do mateřské školky

 Ve čtvrtek 10. 5. 2018 proběhne zápis do mateřských škol v Bašce a v Kunčičkách u Bašky.

Květen ve školce

Informace o akcích školky v březnu naleznete ZDE . V sekci Projekty si prohlédněte pozvánky na projektové dny a další podobné akce školky. 

Projekt Zdraví dětem

ZDRAVÍK A ZVÍŘÁTKA Z KOUZELNÉHO LESA

Vzdělávací kurz ZDRAVÍ DĚTEM I. pro děti od 3 do 5 let. 
Cílem kurzu je vysvětlit dětem, jaká zvířátka žijí na farmě, v lese, u rybníka, ve vodě. Naučit děti zvířátka rozeznat a správně je zařadit (obrázky zvířat umístit na vyznačené místo, kde žijí). Děti si osvojí názvy zvířat pro samce, samici a mládě. Uvědomí si, jak je důležité chránit přírodu a neznečišťovat ji. V rámci her napodobují pohyby zvířat a získávají informace o tom, čím se živí.Zdravík a zvířátka z kouzelného lesa a Jak se Zdravík skamarádil s Jedlíkem.

Projekt Stavitel

 

materska_skola_baska/mtu_logo.jpg vás zve na projekt Stavitel.

Projekt Zdraví dětem II.

JAK SE ZDRAVÍK SKAMARÁDIL S JEDLÍKEM

Vzdělávací kurz ZDRAVÍ DĚTEM I. pro děti od 5 do 7 let.
Cílem kurzu je vysvětlit a ukázat dětem, jaké potraviny se pěstují u nás v České republice a odkud jsou například exotické druhy ovoce, které máme doma v kuchyni. Vysvětlíme si původ mléka, masa, vajíček, sýrů a dalších potravin, protože bohužel mnoho dětí vůbec nemá představu o původu těchto potravin.

Duben ve školce

Informace o akcích školky v naleznete ZDE. Nahlédněte také do sekce Projekty a prohlédněte si pozvánky na projektové dny, společné tvoření, vycházky a další podobné akce školky.