Výsledky zápisu do 1. třídy

Výsledek zápisu do 1. třídy ke stažení ZDE.

Vážení rodiče a milé děti, děkujeme, že jste se zúčastnili zápisu a vybrali si naši školu ke vzdělávání. Informační schůzka s rodiči budoucích prvňáčků proběhne 20. 6. 2019 (místo a čas bude upřesněno).

                 obrazky/krtecek_myska_v_pohybu.gif

Předškoláci ve škole

 Jaro je tady a předškoláci mateřských škol Bašky a Kunčiček u B. se chystají k zápisu do 1. třídy. 

II. stupeň v Bašce

Základní škola Baška zahájí od 1. 9. 2019 výuku v nových prostorách zrekonstruované a vystavěné školy.  VÍCE INFORMACÍ - KLIKNĚTE NA NOVINKU.

Škola naruby

Jako již tradičně žáci naší školy oslavili společně se svými pedagogy „Den učitelů“ projektovým dnem „ŠKOLA NARUBY“. Učitelé zasedli do školních lavic a žáci převzali roli pedagogů.

Cambridge competition 2018/2019

foto_zs_baska/cc.png

I v letošním školním roce jsme se zúčastnili s našimi žáky celorepublikové anglické soutěže „Cambridge competition 2018/2019“, která probíhala od října do února formou korespondenčních úkolů. 

Jarní sběr starého papíru

 ZŠ a MŠ Baška pořádá jarní sběr starého papíru. 

St. Patrick´s Day

 I letos jsme v naší škole vyhlásili celoškolní výtvarnou soutěž tentokrát s názvem „O nejzajímavější čtyřlístek“. 

Příběh staré fotografie

Už se vám někdy stalo, že jste se při prohlížení starých fotografií zastavili a zapřemýšleli o příběhu lidí, které na ni vidíte? Tímto námětem se zabývali v českém jazyce také naši šesťáci a výsledkem jsou nádherné práce o lidech, kteří již dnes možná nežijí a o příbězích, které by možná ani nezazněly .... Nahlédněte s námi do historie ne příliš vzdálené, abychom na ni měli zapomenout. Vybrat pár prací na ukázku bylo nesmírně těžké, protože všechny byly zajímavé a poutavé, ale alespoň malá "ochutnávka". Všechna díla budou vystavena v prostorách senior klubu a po domluvě s majiteli prací i v místní knihovně na OÚ Baška.

 

BAKALÁŘI - přihlašovací údaje

Vážení rodiče, 

v případě ztráty přihlašovacích údajů do Bakalářů kontaktujte: Jana Pokludová 734 447 297

PRŮVODCE APLIKACÍ BAKALÁŘI NALEZNETE ZDE

 

bakalari/bakalari_navod.jpg